Купити газобетон у Броварах

Купити газобетон у Броварах

Газобетон за 90 років свого існування довів, що це - відмінний будівельний матеріал, багато в чому перевершує традиційний цегла. Сьогодні технології дозволяють випускати не просто параллелепипедные, але і інші форми газобетону.

Традиційні з плоскими гранями мають відмінні показники теплозбереження та звукопоглинання. А більші, ніж у цегли, розміри блоків з газобетону мінімізують трудовитрати і дозволяють швидко зводити стіни. Для будівництва свого будинку ми знайшли якісний газобетон у Броварах на сайті компанії Керамік Фест https://keramikfest.com.ua/wallblocks/aerated_concrete/gazoblok-gazobeto... дуже хорошої якості і за доступною ціною.

Крім цих, існують модифіковані блоки із з'єднанням у торці «паз-гребінь». Вони теплоефективності перевершують площинні, оскільки пазогребневі торці з'єднуються в кладці в замок. Таким чином «містки холоду» практично повністю відсутні, а стіна перетворюється майже в монолітну поверхню.

При зведенні будівлі не обійтися без перегородок. Заводи-виробники випускають і такі газоблоки. Вони більш тонкі (до 150 мм), ніж ті, що призначені для капітальних стін. Міцні і легкі автоклавні газоблоки дозволяють швидко і економно поставити перегородку навіть у вологому приміщенні. Всього 4-5 таких блоків достатньо, щоб побудувати міжкімнатну стіну площею 1 м2.

U-подібні блоки мають нетипове призначення. Їх використовують при монтажі монолітних поясів жорсткості незнімної опалубки при будівництві прихованих елементів основи. Крім того, несуча здатність даних конструкцій дозволяє використовувати їх і як перемички над віконними і дверними прорізами. Такий блок стандартної ширини має довжину від 1 до 3 метрів. Внутрішню частину каменю заповнюють монолітним бетоном з наперед покладеної арматурою.

При виборі блоків слід врахувати, насамперед, параметр щільності газобетону. Чим вище значення D (так маркується цей показник, тим краще теплозберігаюча здатність каменів. Але при цьому зменшується показник міцності.

Цифра, проставлена після літери D якраз і позначає величину щільності. Наприклад, найпопулярнішою маркою газоблоку в нашому регіоні є D 600. Один кубічний метр цього каменю важить 600 кг і складається з 40-55 % повітряних бульбашок діаметром до 3 мм Міцність кожного блоку складає 4,5 МПа.

Теплоємність газобетону марки D 400 значно вище D 600. Це відбувається за рахунок того, що досі в даному матеріалі більше 75%. Однак міцність у нього не більше 1,5 МПа. Це означає, що використовувати такий матеріал навіть у двоповерхових будівлях не можна. Але про це продавці часто замовчують.

Очевидно, що показник міцності не менш важливий, ніж щільності. Тому ГОСТ передбачає позначати клас автоклавного газобетону і по цьому параметру. Його маркують буквою Ст. Він вказує значення міцності на стиск. Наприклад, У 2 означає, що параметр міцності дорівнює 2 МПа.

Чим менше вага газобетону, тим менше навантаження вона може витримати. Тому блоки D 300 не рекомендують використовувати при зведенні несучих стін.

Ширина газобетону до 300 мм використовується для зовнішніх стін. Для внутрішніх перегородок беруть блоки в 100 або 150 мм. Для кращої шумоізоляції використовують більш товсті.

Виробники дають на газобетон гарантію до 125 років. Вважається, що перший капремонт такого будинку виконують через 55 років. Для порівняння, утеплений мінеральною ватою або пінопластом цегляний будинок потребує заміни утеплювача вже через 25-30 років, а теплозберігаючі здатності газоблокового будинку не зменшуватися навіть через століття.

Важливим фактором є те, що ці блоки можна укладати на будь-яку зі сторін. Структура матеріалу у всіх напрямках однакова, а значить і експлуатаційні характеристики при кладці на різні площини блоків збережеться.

Якщо Ви хочете мати теплий, недорогий і довговічний будинок, немає кращого вибору, ніж газобетонні блоки. Цей матеріал дозволить втілити в життя самий сміливий архітектурний проект у найкоротші терміни і при цьому заощадити на 40% більше коштів, ніж при кладці аналогічного за площею цегельного будови.