Охоронні системи від компанії Охрана.uа

Охоронні системи від компанії Охрана.uа

Всім привіт. Якщо ви хочете купити собі хорошу охоронну систему для вашого будинку, то ця сторінка сайту саме для вас. Коли ми шукали для свого будинку якісну охоронну систему, ми вирішили пошукати через інтернет. Після недовгих пошуків ми знайшли сайт Охрана.ua де змогли купити собі якісну охоронну систему компанії Охрана.uа. Переходьте по виділеній посиланням, і придбайте собі кращі охоронні системи для захисту вашого будинку.

А тепер поговоримо, як вибрати охоронну систему

Про те, якими бувають охоронні системи, що в них залишається незмінним з далеких шкільних часів, і що, крім валіз, можна взяти з собою, з'їжджаючи з знімною квартири.

Всі домашні охоронні сигналізації можна розділити на два основних типи: контрольовані і неконтрольовані. Останні популярні завдяки невисокій вартості і простоті установки. Коли хтось намагається проникнути у ваш будинок, сигналізація спрацьовує досить голосно, щоб бути почутою вами, злодіями або сусідами, які за умови наявності достатньої громадянської відповідальності викличуть поліцію. Також можлива відправка оповіщення домовласникові. Але на цьому «вміння» такої сигналізації закінчуються.

Контрольовані системи більш складні і за свій рахунок складності дорожчі, правда, результат того вартий. У разі виникнення небезпеки сигнал автоматично передається на пульт охоронного підприємства, і допомогу вирушає до вас незалежно від того, чи ви вдома. Сигнал цей «доставляється за допомогою одного з трьох видів зв'язку: радиоканальной, стільникового (найбільш поширеною сьогодні) або старої доброї дротовий, що представляє собою звичайну телефонну лінію.

За способом установки охоронні системи можуть бути дротяними і бездротовими. Як виглядають дротові, всі ми пам'ятаємо зі шкільних часів, пам'ятайте, на кожне вікно кріпився провід з невеликою білою «головкою» — датчиком сигналізації? Бездротові зручніше тим, що, по-перше, їх легко встановлять навіть ті, хто з технікою на «Ви», а по-друге, будинок не заплутується в проводах. Крім того, така мобільна система зручна у разі, якщо ви знімаєте житло або збираєтесь у найближчому майбутньому переїжджати, так як з легкістю можете взяти охоронний пристрій з собою на нове місце.

Будь-яка система сигналізації складається з декількох основних частин. Перша — охоронні датчики, які чутливо реагують на будь-яку небезпеку. Найбільш поширені серед таких сповіщувачів — датчики розтину (ті самі, що зустрічалися в школах), об'ємні датчики і датчики руху. Всі ці невеликі пристрої, незалежно від принципу своєї роботи, у разі небезпеки подають сигнал на централь, яка є другою основною частиною будь-якої охоронної системи. Централь в свою чергу передає сигнал на пульт охорони, телефон власника або звуковий пристрій, вмить подаючий «голос» (можливі всі три сценарії одночасно). Щоб в самий відповідальний момент централь, що працює від електромережі, не підвела, якщо, наприклад, в будинку вимкнуть світло, всередині неї встановлена акумуляторна батарея, що дає приймально-контрольного приладу запас «сил» ще на добу, а домовласникам — можливість спати спокійно. Є ще виносний пульт або клавіатура, сполучена з контрольною панеллю і призначена для того, щоб ставити квартиру на охорону і знімати з неї.