Ванна кімната в червоних тонах

Ванна кімната в червоних тонах

Червоні інтер'єри завжди помітні, яскраві і привабливі. Вони розповідають про неординарність своїх власників. Сьогодні колірні комбінації на основі червоного досить актуальні. Нас зустрічають червоні передпокої, нас приймають в червоних віталень, нас пригощають на червоних кухнях. І будь-який з цих декорів, незважаючи на суперечливість кольору, не позбавлений затишку. Все це нам доводилося бачити, в такій обстановці нам доводилося бувати. А от цікаво, чи має право на існування ванна у червоних тонах? Якщо так, то якою вона буде?

Бути чи не бути червоної ванній? Звичайно ж, бути, ось тільки потрібно правильно використовувати в її декорі інтенсивність червоного спектру. Давайте подивимося, що з приводу такого оформлення кажуть дизайнери.

У червоній ванній не рекомендується використовувати стандартну плитку, особливо, якщо приміщення не радує простором. Перевагу треба віддавати некрупною або взагалі мозаїчної плитки. У цьому випадку насиченим тонам не вдасться «з'їсти» частину простору і спровокувати «тиск» стін.

Можна подивитися на створення ванної в червоних тонах з іншого боку і залишити стіни в спокої

Спробувати оформити червону ванну можуть і самі боязкі господарі. Для цього їм достатньо буде наповнити звичний інтер'єр соковитими, ваблячими погляд аксесуарами. В приміщенні може з'явитися яскраве рушник, підлоговий килимок або шторка. Абсолютно нічим не ризикуючи, можна ввести в декор червоні стаканчики або інші декоративні штучки, які настільки ж швидко прибираються, як і з'являються.

Існує чимало способів оформлення червоної ванній. Який з них Ви оберете – це справа смаку, головне-не перетворювати затишну купіль у суцільне червоне місиво. Головне – комбінуйте відтінки спектру в інтер'єрі ванної!

Почнемо з класики і подивимося на композицію червоного і білого. Поєднання, не викликає нарікань і добре знайоме багатьом. Чудово виглядає воно і в декорі ванни. Однак такий дует може виявитися тут кілька сухуватим», якщо його не розбавити шоколадними, медовими, рудуватими акцентами.

Можна оформити ванну в холодному червоному спектрі. Маються на увазі тьмяні, можливо кілька похмурі, відтінки, начебто брусничного або малинового, проте їх «похмурість» вмить зникає, як тільки поруч з ними з'являються сірі відтінки та оздоблювальні матеріали, що імітують мармур, граніт або інший натуральний камінь. У результаті кімната виходить дуже оригінальним.

Для ванної в глибоких червоних тонах беруть відтінки темної вишні, гранату, рубіну або витриманого вина.

Кожний з них в змозі стати реальною знахідкою для декору просторого приміщення, особливо в поєднанні з відблисками срібла. Проте в даному випадку важливий баланс пропорцій, інакше кімната придбає гнітючий вигляд з стомлюючої атмосферою.

Цей дует неповторний. Він настільки гармонічний, що не потребує додаткової акцентировке. У такій ванні завжди буде присутній своєрідний настрій. Ця пара стане основою авангардизму або мінімалізму в інтер'єрі, проте завжди залишить простір для Вашої фантазії, завдяки буяння якій ці кольори зможуть прикрасити будь-стилістичний портрет декору.